V salónu pracuji pouze s profesionální kosmetikou.

Jde mi hlavně o krásu a zdraví Vaší pokožky, proto se můžete spolehnout na profesionální značky NATINUEL a ALISSA BEAUTÉ.

 
 
 
 

Italská značka NATINUEL jako první bioceutická značka na trhu propojuje estetickou medicínu a kosmetologii nové generace. 

Umí komplexně pracovat ve všech vrstvách kůže. Intenzivně ozdravuje, posiluje a omlazuje. Výsledkem je mladiství vzhled a skutečně zdravá pěstěná pleť.

Trápí Vás různé poruchy kůže, jako je akné, záněty, nečistá leť, popraskané žilky, rosacea, vrásky, ztráta kolagenu a s tím spojená povadlá pleť? Nebo dokonce pigmentové skvrny a další těžko řešitelné projevy kůže? Pak je Natinuel to nejvhodnější ošetření, naučí Vaši pleť správně fungovat.

Navíc jako bonus k tomuto ošetření je ještě dokonalejší relax.

 

 

                            

Tato čistě přírodní dermo-kosmetika vzniká na základě pečlivých výzkumů v italských laboratořích v okolí Milána. Podstatou kosmetiky ALISSA BEAUTÉ je poskytnout... dostupnou profesionální kosmetiku čistě přírodního charakteru bez využití parabenů, sulfátů, barviv, minerálních olejů a dalších látek zatěžujících organismus a životní prostředí, které jsou až z 98% NATURAL. 

Produkty každé řady charakterizují vysoce účinné a vyvážené receptury složené z unikátních aktivních látek, jako jsou extrakty z mořských řas, exotického ovoce a blahodárných bylin, díky kterým dokáže namíchat dokonalý koktejl krásy individuální pro každou ženu a různé typy pleti.

Kontakt

Kosmetický salón - MO Monika Opatrná Střelniční 527
Vrbno pod Pradědem
79326

Objednávky na čísle:
608 676 231