V salónu provádím různé druhy ošetření. Vždy po zhodnocení stavu pleti a potřeb klientky nastavím ošetření s nejlepším efektem.

 

 

  •  NOVĚ Moje první kosmetika Je jedno kolik Vám je let. Pokud jste ještě nebyla u mne na ošetření a chtěla byste se odevzdat do mých rukou, tak bude tato nová služba právě pro Vás.

Součástí ošetření je diagnostika pleti, poradenství s domácí péčí, vzorky domácí péče na odzkoušení a hlavně samotné kosmetické ošetření typizované konkrétně Vám. Má práce není jen jednoduše pleť ošetřit, ale i naučit Vás proč, jak a čím se máte o sebe starat. Proto máte možnost zakoupit profi přípravky na domácí péči u mne v salónu a docílit skvělých výsledků.

 

  • Nejběžnejší ošetření je celkové ošetření - kdy provádím čištění pleti, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu se zapracováním účinných sér a koncentrátů do pokožky. Poté aplikace masky pro regeneraci, hydrataci, lifting či další účinky na pokožce, úprava obočí a odstranění nežádoucích chlopků pod nosem.

  •  Pokud si, ale všímáte více vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív. Pak vyzkoušejte nejmodernější ošetření které vyhladí Vaši pleť. K celkovému ošetření použitím přístroje radiofrekvence, který stimuluje tvorbu kolagenu a díky němu se Vaše pleť zpevní a vrásky zmenší.

  • Základní ošetření pleti do 30-ti let - je vhodné pokud se na vaší pleti objevují více pupínky, černé tečky nebo dokonce akné. Hlavním cílem je vyčistit pleť a zklidnit. Díky aplikaci protizánětlivých sér a masek dostaneme Vaši pleť pod kontrolu.

  • Mesoceuticalab - neinvazivní mesoterapie. Ošetření pro hloubkovou obnovu buněk, vyhlazení vrásek, zpevnění kontur, odstranění jizev po akné, zesvětlení pigmentu. Jedná se o velmi specifické ošetření za dodržení určitých podmínek, proto je nutná předchozí konzultace s kosmetičkou.

 

Kontakt

Kosmetický salón - MO Monika Opatrná Střelniční 527
Vrbno pod Pradědem
79326

Objednávky na čísle:
608 676 231